Kategórie
Výrobcovia

USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST

USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST
USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST USB adaptér VW/Škoda/Seat MOST
€92,90 s DPH
SKU: usbvw009 
Dostupnosť: 3 - 10 dní
Počet:  
Pridať na porovnanie | Pridať produkt do Vášho zoznamu želaní

Connects2 adaptér pre pripojenie USB flash pamäte a SD karty k originálnym rádiám a navigáciám vo vozidlách VW, Škoda a Seat s MOST konektorom.

Connects2 adaptér pre pripojenie USB flash pamäte a SD karty k originálnym rádiám a navigáciám vo vozidlách

VW: Beetle, Bora, EOS, Golf V, Jetta, Lupo, Passat, Polo, Touareg, Touran a ďalšie
Škoda: Fabia II, Roomster, Octavia II, Superb II
Seat
s konektorom MOST.
Nefunguje na novej navigácii RNS 510!


Adaptér umožňuje výber a prehrávanie hudobných súborov MP3/WMA uložených v prenosnej pamäti prostredníctvom originálneho autorádia. Okrem tejto funkcie disponuje adaptér takisto aj čítačkou SD/MMC kariet. USB zariadenie sa po pripojení ovláda ako bežný CD menič a umožňuje pohyb ako po adresároch USB zariadenia, tak po jednotlivých skladbách.
Podporuje akékoľvek mass storage USB zariadenie (FAT/FAT32) so súbormi vo formáte MP3/WMA. Podporuje SDHC formát SD karty, kompatibilný i s 2,5" USB pevnými diskami. Adaptér je zároveň vybavený miniUSB konektorom, ktorý je možné použiť k pripojeniu ďalšieho zvukového zariadenia (prepojovací kábel miniUSB - 3,5mm Jack je súčasťou balenia) alebo Bluetooth HF sady HFLink. Prenosná flash pamäť nie je súčasťou dodávky.
clear-bug-div
Povedať známemu
 
Povedať niekomu známemu o tomto produkte.