Kategórie
Výrobcovia

FAQ

Čo je USB adaptér do auta?
USB MP3 adaptér do auta umožňuje pripojenie USB zariadenia a SD karty k originálnemu autorádiu. USB adaptér sa jednoducho pripojí na vstup pre CD menič originálneho rádia a umožňuje ovládanie hudby uloženej na USB kľúči alebo SD karte prostredníctvom ovládacích prvkov originálneho rádia alebo ovládaním na volante (ak je ním vozidlo vybavené). Drvivá väčšina nami ponúkaných USB adaptérov je taktiež vybavená ďalším vstupom pre pripojenie ľubovoľného audio zariadenia (AUX vstup).
Koľko skladieb môžem mať na USB?
USB MP3 adaptér sa po pripojení správa ako bežný CD menič. Každý adresár vytvorený na USB kľúčí alebo SD karte sa na rádiu zobrazí ako samostatné CD. Počet týchto adresárov a teda virtuálnych CD je závislý od toho, koľko CD v meniči dokáže ovládať Vaše pôvodné autorádio. Pokiaľ napr. Vaše rádio dokáže ovládať 6 diskový CD menič, maximálny počet adresárov na USB/SD karte je taktiež 6. V každom adresári môže byť maximálne 99 skladieb.  
Aká je maximálna veľkosť USB/SD?
Naše USB MP3 adaptéry máme stabilné testované s USB kľúčmi a SD kartami o veľkosti do 16GB.
Aký je rozdiel medzi Connects2 a Autolink?
V našom eshope ponúkame USB MP3 adaptéry od výrobcov Connects2 so sídlom vo Veľkej Británii a od čínskeho výrobcu Autolink. Týchto výrobcov sme pre náš eshop vybrali pre ich dobré meno, široké pokrytie, veľmi priaznivé ceny a naše viacročné pozitívne skúsenosti s týmito výrobcami. Hlavným argumentom však bola kvalita USB adaptérov, kde neevidujeme prakticky žiadne reklamácie na produkty týchto výrobcov. Na adaptéry oboch značiek poskytujeme štandardnú 2-ročnú záruku. Napísané zjednodušene - rozdiel je "len" v krajine pôvodu. 
Čo ak moje rádio neprehráva MP3?
Pokiaľ Vaše originálne autorádio nedokáže prehrávať hudbu vo formáte MP3/WMA, nie je to vôbec problém. Adaptér má v sebe zabudovaný MP3 dekodér, vďaka ktorému môžete MP3 bez problémov prehrávať na originálnom autorádiu.
Bude mi fungovať ovládanie na volante?
Áno, pokiaľ máte vo vozidle inštalované ovládanie rádia na volante, táto funkcia zostane plne funkčná aj po pripojení USB MP3 adaptéra. Nie sú potrebné žiadne úpravy alebo nastavenia.
Zvládnem inštaláciu sám?
Montáž USB MP3 adaptéra vo väčšine prípadov obnáša len pripojenie adaptéra k výstupu na ovládanie CD meniča originálneho autorádia a jeho vhodného umiestnenia, napr. v odkladacej skrinke pred spolujazdcom. V ojedinelých prípadoch sú nutné jednoduché dodatočné úpravy na uzemnení alebo napájaní (podrobný popis úprav je súčasťou návodu dodávaného s prístrojom). Z našich skúseností aj priemerne zručný užívateľ zvládne montáž v priebehu 30 minút.
Kedy mi bude tovar doručený?
Pri dobe dodania treba vychádzať z údajov uvedených pri produkte:

  1.  skladom: USB adaptér Vám bude pri objednávke do 15:00 odoslaný v ten istý pracovný deň. Pri objednávke po 15:00 bude odoslaný nasledujúci pracovný deň.
  2. 3-x dní: tovar je bežne dostupný a odoslaný v tejto lehote.
  3. nedostupné: tovar je momentálne vypredaný a nedostupný u výrobcu. 
Čo ak som vybral zlý adaptér?
Pokiaľ po inštalácii zistíte, že USB adaptér nie je s Vašim rádiom kompatibilný, garantujeme Vám z tohto dôvodu vrátenie peňazí. Podmienkou je, že adaptér musí byť vrátený do 14 dní od jeho prevzatia
 
Pokračovať
clear-bug-div